reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

elektronická aukce půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 94 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Půjčme si - půjčka bez banky | OS

Naopak půjčení peněz ostatním je poměrně zajímavá investice, která vám může vynést spoustu peněz. Zúčastnit se můžete aukce půjček, ve které zadáte svou nabídku na výši zapůjčené částky a výši úroku. Poptávající si poté vybere tu.

půjčky online ihned pečky

Velká Británie, elektronická aukce, co-brandové karty, crowdfunding, podpora v nezaměstnanosti 2015, downgrade, Svit, US Airways, splátka, Gienger, daň z příjmů 2014, hypotéční kalkulačka

Detail firmy

Detail firmy, Nebankovní konsolidace půjček. Centrum Babylon. M&M reality holding a.s.. ARPALIT Neo Pro zdraví a pohodu Vašich domácích mazlíčků. VIVA

Město Bohumín - Zpravodajství - Tiskové konference

nabídne svým lidem bezúročné půjčky na kanalizační přípojky. Chystá i elektronickou aukci na dodavatele elektřiny a plynu, díky níž by ušetřilo náklady na energie jak město, tak jeho obyvatelé.

P2P aukce půjček | finGOOD

Investice a půjčky - aukce půjček. S námi - odborníky na P2P půjčky - jednoduše a dle podmínek, které si sami stanovíte.. JAK Probíhá Aukce. Aukci může dlužník ukončit po přijetí jedné nebo více nabídek. Aukce

E-aukce energií? Kupujete zajíce v pytli |

Snížíme vám výdaje za energie o desítky procent, hlásají pořadatelé e-aukcí. Důvěřovat planým řečem se nevyplácí. Elektronické aukce jsou příslovečným zajícem v pytli.

Hromadná elektronická aukce plynu |

Cena zemního plynu a její vývoj je ovlivněn několika faktory. V první řadě se jedná o dosaženou úsporu v rámci elektronických aukcí. Zde je pro výslednou cenu v aukci podstatný objem soutěžených MWh za rok. Čím více MWh máte.

eAukce Archiv - Pohledávky Excelsior - Prokonzulta a.s.

E-aukce byla ukončena. Vítězem E-aukce se stal účastník 1364712, jehož nejvyšší podání činí/činilo 1.000 €.. Dobrý den, Vítám vás na elektronické aukci Pohledávky Excelsior:

Návštěvní kniha (guestbook

. či roků. Mohou být rozdílné i způsoby vyřízení půjčky, kdy někdy může stačit SMS zpráva, či vypsání formuláře na netu. Text se oklikou dotýká i sms půjčka ihned online, exekuce elektronická aukce nebo například půjčka 1000. Další

Aukce, Praha |

Informace Aukro aukcích. Registrace. Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů pro výběrová řízení a elektronické aukce. Provozujeme portál umožňující uzavírat formou aukce půjček úvěry s úro

elektronické aukce - Web týdeníku Ekonom

Elektronické aukce. Ilustrační foto 31. 3. | . Do projektu elektronických aukcí na dodávku plynu a elektřiny pro obyvatele se zapojilo už 102 českých měst. Dalším městem, které chystá elektronickou akci je Beroun. Aukce

Aukce - Aukce mincí .cz

aukcí Poslední přidané do aukce Zboží Aktuální cena Čas do konce … | Kontakt | Bezpečnost | Užívání služeb Aukce mince-numismatika znamená souhlas s Obchodními podmínkami Copyright

Půjčka oproti autu -

Elektronická aukce na výběr dodavatele Dubna 007 a smej duscy třídy studenti nedostávají žádné ratingové půjčka oproti autu ve výši půjčka

Bezpečnost a ochrana | Jak na peníze

Poskytování úvěrů a půjček se stalo výnosnou živností také pro mnoho níků, kteří využívají finanční potřeby lidí v nouzi k prohloubení jejich finanční krize a z toho plynoucího vlastního obohacení. Stejně. Půjčka před výplatou

Finance, peníze

Banking Online - aukce půjček a investic Návštěvnost Nastavení webu. půjčky od soukromých investorů.. už hledáte SMS půjčku nebo rychlou půjčku, případně půjčku před výplatou, či půjčku ihned na účet, zde si vybere každý.